Anna Kornecka-Trawka

Radca prawny

Radca prawny, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Jej praktyka zawodowa obejmuje współpracę z wieloma podmiotami działającymi na rynku krajowym, w tym spółek prawa handlowego z kapitałem zagranicznym, średnich i małych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w największych spółkach kapitałowych województwa śląskiego (w tym spółce giełdowej) równocześnie współpracując z kilkoma kancelariami.

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera członków Zarządu i Rad Nadzorczych spółek prawa handlowego w planowaniu optymalnie prawnie struktury niezbędnej do prowadzenia działalności oraz w trakcie negocjacji i zawierania umów w obrocie gospodarczym. Doradza również w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej oraz prawnej organów spółek kapitałowych, w tym w obszarze compliance.

Reprezentuje klientów w postępowaniach karnych występujących jako obrońca lub pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego.

 

Ponadto zajmuje się zagadnieniami z obszaru szeroko rozumianego prawa cywilnego (ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań), a także prawa pracy (ze szczególnym uwzględnieniem mobbingu). Specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań, zadośćuczynienia oraz renty za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy w sztuce lekarskiej. Od 2012 roku z sukcesem reprezentuje klientów w trudnych sprawach odszkodowawczych.

Od 2017 roku wpisana na listę stałych mediatorów w Sądzie Okręgowym w Katowicach, Gliwicach i Bielsku-Białej

Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu prawa karnego gospodarczego i skarbowego.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą Kancelarią telefonicznie lub mailowo. Siedziba Kancelarii mieści się w ścisłym centrum Katowic
w bliskiej odległości dworca głównego PKP, przystanków tramwajowych i autobusowych.

Kożuch Trawka Widera Kancelaria Prawna spółka cywilna

Adres do korespondencji:
ul. Staromiejska 7
40-013 Katowice
NIP: 9542834077

Numer konta bankowego (Santander Bank):
66 1090 2008 0000 0001 4936 2998