Anna Kornecka-Trawka

Radca prawny

Telefon kontaktowy: +48 794-509-518
E-mail: trawka@ktw-kancelaria.pl

Radca prawny wpisana na listę przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.
 
Mediator – w 2017r., z wynikiem bardzo dobrym ukończyła studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Szczególne interesuje się mediacjami cywilnymi, gospodarczymi i pracowniczymi.
Specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań, zadośćuczynienia oraz renty za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy w sztuce lekarskiej. Z sukcesem reprezentuje klientów w trudnych sprawach odszkodowawczych. Działalność ta stanowi jeden z głównych filarów prowadzonej przez nią Kancelarii. Jest autorką bloga odszkodowawczego, a także artykułów o tematyce odszkodowawczej.

W drugim obszarze zainteresowania Pani mecenas pozostaje szeroko pojęte prawo cywilne, prawo pracy i prawo gospodarcze. Posiada bogate doświadczenie procesowe w tym zakresie.
 
Prowadzi szkolenia z prawa pracy (zarówno dla pracodawców jak i pracowników), mediacji i upadłości konsumenckiej.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywała w dużych spółkach kapitałowych województwa śląskiego, gdzie zajmowała się obsługą prawną. Przez kilka lat współpracowała z organizacjami pozarządowymi  w zakresie obsługi prawnej i prowadzenia szkoleń.
Zainicjowała i założyła Stowarzyszenie  MAM prawo! niosącego bezpłatną pomoc osobom najuboższym, w którym pełniła funkcję Prezesa Zarządu. Od kilku lat prowadzi własną Kancelarię w Katowicach.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą Kancelarią telefonicznie, mailowo lub przy użyciu formularza kontaktowego. Siedziba Kancelarii mieści się w ścisłym centrum Katowic w bliskiej odległości dworca głównego PKP, przystanków tramwajowych i autobusowych.

KTW TRAWKA & WIDERA KANCELARIA PRAWNA
RADCA PRAWNY ANNA KORNECKA – TRAWKA

ul. Staromiejska 7
40-013 Katowice
NIP: 9542262600

Numer konta bankowego (Deutsche Bank) :
32 1910 1048 2518 5064 7888 0001

Trawka & Widera

Staromiejska 7, Katowice, Polska