Katarzyna Widera

Radca prawny

Radca prawny, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Jej praktyka zawodowa obejmuje współpracę w obsłudze podmiotów gospodarczych (małych i średnich przedsiębiorców) na rynku krajowym i klientów indywidualnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała obsługując podmioty gospodarcze, zasiadając przez dwa lata w radzie nadzorczej spółki komunalnej. a także współpracując z kilkoma Kancelarii.

Specjalizuje się w zakresie windykacji i dochodzenia roszczeń (na etapie sądowym i egzekucyjnym), w tym od członków zarządu i wspólników spółek kapitałowych, postępowaniach o zakazanie wykonywania działalności gospodarczej/zasiadania w organach spółek, a także roszczeń ze skargi pauliańskiej. Reprezentuje klientów w postępowaniach przeciw-egzekucyjnych, w sprawach z roszczeń banków i instytucji parabankowych. Doradza i reprezentuje w sprawach upadłościowych.

Ponadto zajmuje się zagadnieniami z obszaru szeroko rozumianego prawa rodzinnego zarówno pomiędzy małżonkami, jak i rodzicami i dziećmi, a także prowadzi sprawy majątkowe z tego zakresu, z uwzględnieniem przedsiębiorstwa, jako składnika majątku wspólnego. Od 2013 roku z sukcesem reprezentuje klientów w trudnych sprawach rodzinnych.

Od 2017 roku wpisana na listę stałych mediatorów w Sądzie Okręgowym w Katowicach.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą Kancelarią telefonicznie lub mailowo. Siedziba Kancelarii mieści się w ścisłym centrum Katowic w bliskiej odległości dworca głównego PKP, przystanków tramwajowych i autobusowych.

KTW TRAWKA & WIDERA KANCELARIA PRAWNA
RADCA PRAWNY ANNA KORNECKA – TRAWKA

ul. Staromiejska 7
40-013 Katowice
NIP: 9542262600

Numer konta bankowego (Santander Bank):
32 1910 1048 2518 5064 7888 0001