Katarzyna Widera

Radca prawny

Telefon kontaktowy: +48 517-772-728
E-mail: widera@ktw-kancelaria.pl

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na salach rozpraw, podczas obsługi podmiotów gospodarczych oraz pracy dla kancelarii radcowskich.

Pracuje z przedsiębiorcami i osobami prywatnymi każdemu służąc radą oraz poufnością. Ceniona przez klientów za jakość świadczonej pomocy prawnej, w szczególności wysoki poziom pracy na sali rozpraw, ale także za zaangażowanie i dobre słowo.

Cywilistka z największym doświadczeniem w zakresie windykacji i dochodzenia roszczeń (na etapie sądowym i egzekucyjnym), w tym od członków zarządu i wspólników spółek kapitałowych. Brała udział w postępowaniach o zakazanie wykonywania działalności gospodarczej/zasiadania w organach spółek, ze skargi pauliańskiej oraz w sprawach przeciwegzekucyjnych.

Przez dwa lata była członkiem rady nadzorczej w spółce komunalnej. Reprezentuje przedsiębiorców przed urzędem skarbowym oraz w sprawach administracyjnych.

Odnosi sukcesy reprezentując klientów indywidualnych w sprawach z roszczeń banków i instytucji parabankowych.
Doradza i reprezentuje w sprawach upadłościowych.

Od 2013r., prowadzi także sprawy rodzinne, zarówno pomiędzy małżonkami, jak i rodzicami i dziećmi a także sprawy majątkowe z tego zakresu, z uwzględnieniem przedsiębiorstwa, jako składnika majątku wspólnego. Posiada znaczny dorobek procesowy w tym zakresie.
Mediator sądowy wpisana na listę stałych mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Katowicach.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą Kancelarią telefonicznie, mailowo lub przy użyciu formularza kontaktowego. Siedziba Kancelarii mieści się w ścisłym centrum Katowic w bliskiej odległości dworca głównego PKP, przystanków tramwajowych i autobusowych.

KTW TRAWKA & WIDERA KANCELARIA PRAWNA
RADCA PRAWNY ANNA KORNECKA – TRAWKA

ul. Staromiejska 7
40-013 Katowice
NIP: 9542262600

Numer konta bankowego (Santander Bank Polska S.A.) :
32 1910 1048 2518 5064 7888 0001