Katarzyna Widera

Radca prawny

Telefon kontaktowy: +48 517-772-728
E-mail: widera@ktw-kancelaria.pl

Radca prawny, wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.
W 2016r., została wybrana na delegatkę do Zgromadzenia Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. 
Obszar działalności zawodowej obejmuje szeroko ujęte prawo cywilne, gospodarcze i handlowe oraz prawo rodzinne.
Szczególnie interesuje się: egzekucja, upadłość, ochrona przeciwegzekucyjna i oddłużanie, odszkodowania, prawo rodzinne i opiekuńcze. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa rodzinnego m.in. dla pracowników jednostek oświatowych oraz z zakresu upadłości konsumenckiej.

​Członek Rady Nadzorczej MPGK w Świętochłowicach Sp. z o.o.

Mediator – w 2017r., z wynikiem bardzo dobrym ukończyła studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Szczególne interesuje się mediacjami cywilnymi, gospodarczymi i rodzinnymi.

Doświadczenie zdobywała współpracując z katowickimi kancelariami, gdzie była odpowiedzialna za obsługę prawną spółek kapitałowych oraz samorządowych jednostek budżetowych. Jednocześnie współpracowała z ośrodkiem wspomagającym rodziny w kryzysie, gdzie zajmowała się szeroko pojętym prawem rodzinnym i opiekuńczym, a także przestępstwami przeciwko rodzinie. Podczas aplikacji członek zarządu stowarzyszenia “Mam Prawo”, w którym nieodpłatnie świadczyła pomoc prawną na rzecz osób ubogich i wykluczonych.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą Kancelarią telefonicznie, mailowo lub przy użyciu formularza kontaktowego. Siedziba Kancelarii mieści się w ścisłym centrum Katowic w bliskiej odległości dworca głównego PKP, przystanków tramwajowych i autobusowych.

KTW TRAWKA & WIDERA KANCELARIA PRAWNA
RADCA PRAWNY ANNA KORNECKA – TRAWKA

ul. Staromiejska 7
40-013 Katowice
NIP: 9542262600

Numer konta bankowego (Deutsche Bank) :
32 1910 1048 2518 5064 7888 0001

Trawka & Widera

Staromiejska 7, Katowice, Polska